Společnost TOP TRANS LINE s.r.o. poskytuje služby v oblasti mezinárodní kamionové dopravy, skladování a oprav nákladních vozidel.

Již více než 20 let pro Vás přepravujeme zboží po celé Evropě.

Od roku 2004 nabízíme přepravu také velkoobjemovými soupravami – tzv. JUMBO, které se postupně staly jádrem našeho vozového parku a naší specialitou.


 Autodoprava

Nabízíme kamionovou přepravu po celé EU. Naší specialitou jsou velkoobjemové soupravy, ale v našem vozovém parku naleznete také tzv. MEGA návěsy a klasické plachtové návěsy. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zkalkulujeme cenou vou nabídku.


více informací

 Servis nákladních vozů

Dloholetých zkušeností s opravami vlastního vozového parku využíváme také při opravách Vašich nákladních vozů. V případě, že jste tak ještě neučinili, tak neváhejte a přijďte nás vyzkoušet, těšíme se na Vás ;-)


více informací

 Výkup palet

Velice rádi od Vás koupíme nové i použité EURO palety.

V případě zájmu prosím volejte tel. č. 736502730, popř. navštivte naši provozovnu v Sokolově na adrese K.H. Máchy 2230 (bývalý areál Bohemie).


více informací

TOP TRANS LINE s. r. o.

Naše společnost byla založena panem Antonínem Paškem a v oblasti mezinárodní kamionové dopravy působíme již od roku 1992.

Své služby poskytujeme zákazníkům po celé Evropské unii.

Přepravujeme široké spektrum výrobků. Našimi zákazníky jsou společnosti působící v automobilovém, chemickém, ale také např. nábytkářském, či stavebním odvětví.

 

Kontaktujte nás